Subscribe Menu

FOTOD – ‘Alice Imedemaal’: Toronto Eesti Seltsi Lasteaia moenäitus


Laupäeval, 8. aprillil 2017.a toimus Toronto Eesti Maja suures saalis üks meie ühiskonna populaarsematest üritustest: Toronto Eesti Seltsi Lasteaia moenäitus. Selle aasta teema oli "Alice Imedemaal." Saal oli uhkelt dekoreeritud dekoratsioonidega, kuulsa "Alice Imedemaal" lasteraamatu teemal. Moenäituse teadustajad olid Karin (Marley) Remerowski ja Paul Sehr. Kava oli kolmes osas: peoriided, kostüümid ja rahvariided. Vaheajal toimus ka vaikne oksjon ja kohviaeg, mille ajal toimus ka tore lasteparaad ja lastelaulude esitamine, Liina Purje-Lepiku juhatusel. Selle aastane vaikne oksjon oli eriliselt silmapaistev, kuna oksjoni komitee (ja selle peakorraldaja, Tiiu Bradley) oli korraldanud väga suurt preemiate valiku. Lõpuks võttis sõna Lasteaia juhataja, Ingrid Laar, kes avaldas tänu moenäituse ja vaikse oksjoni komiteele.
Foto: Martin Kiik (2017)

Laupäeval, 8. aprillil 2017.a toimus Toronto Eesti Maja suures saalis üks meie ühiskonna populaarsematest üritustest: Toronto Eesti Seltsi Lasteaia moenäitus. Selle aasta teema oli “Alice Imedemaal.” Saal oli uhkelt dekoreeritud dekoratsioonidega, kuulsa “Alice Imedemaal” lasteraamatu teemal. Moenäituse teadustajad olid Karin (Marley) Remerowski ja Paul Sehr. Kava oli kolmes osas: peoriided, kostüümid ja rahvariided. Vaheajal toimus ka vaikne oksjon ja kohviaeg, mille ajal toimus ka tore lasteparaad ja lastelaulude esitamine, Liina Purje-Lepiku juhatusel. Selle aastane vaikne oksjon oli eriliselt silmapaistev, kuna oksjoni komitee (ja selle peakorraldaja, Tiiu Bradley) oli korraldanud väga suurt preemiate valiku. Lõpuks võttis sõna Lasteaia juhataja, Ingrid Laar, kes avaldas tänu moenäituse ja vaikse oksjoni komiteele.TES Lasteaed tänab kõiki annetajaid vaiksele oksjonile. Suurimat annetust tegi Ritmika võimlemisklubi; suuremad annetused tegid ka järgmised organisatsioonid: Eesti Sihtkapital Kanadas, Jõekääru, Seedrioru, Toronto Eesti Maja,, Toronto Eesti Űhispank, Eesti Elu, Heinsoo kindlustus, Joy of Dance Centre, Perfedct Timing, Silly Goose Kids, Tupperware, Fit Culture, Play Loft, Home Depot, Cherry Street Barbeque, Artisans at Work ja Canada's Wonderland. TES Lasteaed tänab ka kõiki väiksemaid annetajaid—-oksjoni korraldajad (ja oksjoni juhataja, Tiiu Bradley) said pakkuda mitu sada oksjoni preemiaid.

Täname ka Lasteaia moenäituse komiteed: Karin Remerowski ja Jaan Kittask (komitee juhatajad), Tiiu Bradley (vaikne oksjon), Saara Mortson (toitlustamine), Erika Agur (dekoratsioon), Paul Sehr (teadustaja), Erik Lepik, Kati Lepik, Erik didzbalis, Mati Pajo, Talvi Pajo, Jaan Hess, Laas Hess, Lia Zifkin, Erik Laar, Mick Schaer, Mati Saastamoinen, Sarah Saastamoinen ja Kristiina Heinsoo.

TES Lasteaia järgmine üritus on Lasteaia emadepäeva- ja lõpuaktus, mis toimub laupäeval, 13. mail, 2017, Toronto Eesti Maja suures saalis alates kell 10:00.


Martin Kiik, Kitchener


Read more: PHOTOS – Toronto Estonian Society Kindergarten Fashion Show

 

 

Käesolev veebileht on Eesti Elu paberlehe tellijate toetatud, toeta sinagi ja telli leht juba täna🙂


 

FOTOD – Martin Kiik (2017)

Read more