Subscribe Menu

EKKT 68. aastakoosolek

Laupäeval, 1. aprillil toimus juba 68. Eesti Kunstnike Koondise Torontos (EKKT) aastapeakoosolek, mis sel korral peeti Tartu College’is. Esimest korda peeti seda hübriidvormis EKKT liikmetega. Koondise president Elva Palo ütles, et uus formaat on lubanud osaleda ka kunstnikel ja toetajaliikmetel kaugemalt - Quebecist, Põhja-Ontariost ja New Yorgist.

Foto: J. Järve

Laupäeval, 1. aprillil toimus juba 68. Eesti Kunstnike Koondise Torontos (EKKT) aastapeakoosolek, mis sel korral peeti Tartu College’is. Esimest korda peeti seda hübriidvormis EKKT liikmetega. Koondise president Elva Palo ütles, et uus formaat on lubanud osaleda ka kunstnikel ja toetajaliikmetel kaugemalt – Quebecist, Põhja-Ontariost ja New Yorgist.

EKKT presidendina jätkab Elva Palo, uueks laekuriks on Tiina Pedel.

Kas oled kunstist huvitatud või kas soovid olla toetajaliige, et EKKT saaks edukalt edasi kasvada? Hea meelega võtame mõlemaid vastu igal ajal. Kontakt: ekktartists@gmail.com.

Juuresoleval pildil on Tartu College’is kohapeal koosolekul osalenud. Istuvad (vas.): Ashley Lennox (sekretär), Elva Palo (president), Mai Vomm Järve, Tiina Pedel (laekur); seisavad (vas.) Jaak Järve, Reet Mae, Monty Langford, Jesse Pajuäär, Heli Kopti, Riina Klaas, Kuldar Palo.

Read more