Subscribe Menu

Gaidid ja skaudid alustasid välihooaega Seedriorul

Möödunud nädalavahetusel, jüripäeval, alustasid Toronto skaudid ja gaidid oma välihooaega. Selleks kogunesid Eesti Skautide ja Gaidide Maleva Kanadas (ESGMK) liikmed kaunile Seedriorule nädalalõpu laagrisse.

Sellised laagrid võimaldavad proovile panna ja arendada olulisi oskusi ja iseloomujooni. Läbi laagrielamuste ja välitegevuste õpitakse meeskonnatööd ja juhtimist ning arendatakse vastupidavust ja avastamisrõõmu. Need kogemused soodustavad isiklikku kasvu, loovad kestvaid mälestusi ning süstivad armastust looduse vastu.

Kuigi laupäeval möödus enamus aega keskmise vihmasaju saatel, ei rikkunud ilm siiski skautide/gaidide tegevust. Osaleti salgavõistlusel ja täpsuslaskmisel.

Hommikul toimus hellakeste ja hundude mini-võistlus, mille ajal pidi koostööd näitama teatejooksul ja kuuli vedamise võistlusel. Noored pidid kuule ükshaaval vedama raja ühest otsast teise, kasutades ebaharilikke vahendeid, näiteks kirjaklambreid, joonlaudu ja ,,basseininuudleid“. Osaleti ka rahvatantsu- ja esmaabiõpetustel ning hellakeste-hundude trivia võistlusel ,,KJ Jeopardy“. Võitjaks oli võistkond ,,It“: Kaia Pajo, Annika Fernandes, Eva Bradley, Olivia DiBiase.

O...

Become a subscriber to continue reading!

Every week we bring you news from the community and exclusive columns. We're relying on your support to keep going and invite you to subscribe.

Try the first 8 weeks for $1.

Go to Subscription Plans

Read more