Subscribe Menu

Korporatsioonide võrkpalliturniir 2023 pakkus põnevat konkurentsi! (+ galerii)

(Fotod: Peeter Põldre)

Laupäeval, 4. veebruaril toimus Torontos Variety Village Spordikeskuses traditsiooniline eestlaste korporatsioonide-vaheline võrkpalliturniir. Tänavuse aasta turniiri formaati muudeti, nii et lisaks korporatsioonide võistkondadele oli turniirist osavõtt avatud ka neile meie kogukonnas, kes soovisid moodustada omavahel eravõistkondi.

Peakorraldaja Hillar Sõrra võttis vastu registreeritud võistkondi kokku seitse – korporatsioonidest ,,Rotalia“, „Vironia 1“ ja „Vironia A“ ning eravõistkondadest „Kalevi Vanad Pojad“, „Eükskõik“, „Lake Mary Jane Noored“ ja „JK Kalevi Võrkpallilaager“.

Eelvooru tulemuste tagajärjel pääsesid finaali „Korp! Rotalia“ ja „Lake Mary Jane Noored“ võistkonnad.

Finaal pakkus pealtvaatajatele eriti nauditavat kolme-geimilist lahingut. „Lake Mary Jane Noored“ võitsid esimese geimi 25-20 ja põnevas teises geimis oli Noortel viis mängupunkti võimalust finaali lõplikult ära võita, kuid „Korp Rotalia“ ei lasknud sel geimil ära libiseda ja võitsid napilt teise geimi 29-27. Seega, et turniiri võitjat selgitada, oli vaja otsustavat kolmandat n.n. kuldset geimi. „Korp! Rotalia“ mehed võtsid ennast veel kord kokku, said kuldse geimi alguses paari punkti võrra edu ja viisid selle edu võidupunktini välja, võites 15-11. Lõpptulemus: ,,Korp! Rotalia“ 2:1 (20-25, 29-27, 15-11).

Read more