Subscribe Menu

Häll: Andrus Silver Thomson

KES SÜNDIS? Andrus Silver Thomson

KUS JA MILLAL SÜNDIS? 3. detsembril 2021 Hamiltonis

Andrus harjutas juba oma elu esimesel suvel Seedrioru suvekodu särgi kandmist.

KELLELE SÜNDIS? Ema Anneli Thomson (neiuna Must) ja Dad Steve Thomson

VANEM VEND JA ÕDE: Sander Arvo on 5-aastane ja Suvi Aria on 3-aastane.

VANAVANEMAD: Emama Karen Must (n. Ahermäe) ja Vanaisa Toomas Must Hamiltonis ning Grandpa ja Grandma Gary ja Debbie Thomson, ka Hamiltonis.

VANA-VANAEMA: Vanaema Endla Must (n. Vinni).

KUIDAS LAPS ENDALE NIME SAI? Kirjeldab ema Anneli: ,,Oleme alati otsustanud mitte eelnevalt teada saada, kas sünnib poiss või tüdruk. Meile meeldib üllatus! Vaatasime nii palju nimesid internetis ja kui mu mees pakkus ,,Andrus“, oli kohe õige nimi – väike Andupoiss! Andu lemmik tegevus on vanavanaema Endlaga kalli-kalli teha. Endla laulab talle vanu eesti laule ja Andule väga meeldib! Väikemees nüüd juba jookseb ja ronib.“

Istuda vanavanaema Endla Musta süles, kui ta vanu eesti laule laulab, on pisi-Andu meelistegevus.

***

2023 aasta 1. jaanuari seisuga on eesnimi Andrus 3111 mehel ja poisil Eestis, teatab Eesti Statistika võrgulehel www.stat.ee/nimed/. Kõige populaarsem on eesnimi Andrus vanuserühmas 50–54, aga noorimad on mõistagi vanuserühmas 0–4.

Selle aasta 1. jaanuari seisuga on Eestis eesnimi Silver 2092 meesterahval ning kõige populaarsem on see eesnimi hetkel vanuserühmas 30–34.

***

Kui teate kedagi, kes on hiljuti abiellunud või saanud lapse, julgustage neid seda rõõmu laiali pillutud kaasmaalastega jagama. Nad võiksid anda teada oma soovist nende rubriikide koostajale Riinale (riina.kindlam@gmail.com), kes paneb kokku nende loo.

Read more