Subscribe Menu

Hamiltoni Eesti Pensionäride Klubi talvekohtumine

Oma talvisel koosviibimisel, mis halva ilma tõttu oli nädala võrra edasi lükatud 2. märtsi peale, tähistas Hamiltoni Eesti Pensionäride Klubi (HEPK) nii EV105 kui vastlapäeva ning viis ka läbi oma aastapeakoosoleku. 

HEPK liikmed 2. märtsi koosviibimisel, vas. Evy Beraldo, Toomas Saar, Leena Jaanimägi, Kai Eichenbaum, Heli Stephenson, Katrin Otsa, Evi Pertens, Õie Saar, Agu Pertens, Jo-Anne Nicholas-Ray, Pilvi Buss ja Rein Ende. Foto: Merike Koger.

Hamiltoni läti luterikiriku all-saalis algas mõnus olemine juhatuse liikmete poolt valmistatud isuäratava külmlaua lõunasöögiga, mille alguseks tõsteti šampuseklaasid Eesti Vabariigi jätkuvaks terviseks. 

Järgnes HEPK aasta peakoosolek, mis avati lahkunud liikmeid mälestades leinaseisakuga. Koosoleku juhataja Rein Ende esitas 2022. a. tegevuse aruande ning laekur Evy Beraldo esitas aasta majandusaruande. Mõlemad kiideti heaks. Senine juhatus valiti tagasi, koosseisus Rein Ende esimees, Merike Koger abiesimees, Evy Beraldo laekur ja sekretär ning Evi Pertens abilaekur ja abikirjatoimetaja. 

Koosolek lõppes ,,Hoia, Jumal, Eestit“ laulmisega. Viimaseks sai kohvilauast maitsta sini-must-valge glasuuriga küpsiseid ja Evy Beraldo küpsetatud vastlakukleid.

Evy Beraldo omaküpsetatud vastlakuklitega Foto: Merike Koger
Evy Beraldo omaküpsetatud vastlakuklitega Foto: Merike Koger
HEPK esimees Rein Ende aastapeakoosolekut juhtimas. Foto: Merike Koger
HEPK esimees Rein Ende aastapeakoosolekut juhtimas. Foto: Merike Koger

Read more