Subscribe Menu

Hooajast teiseni

November on saabunud ja Halloweeni kaunistused enamuses eemaldatud. Kõrvitsad poodidest ja majade juurest suures osas kadunud, kas siis ära visatud või muul loomingulisel ja keskkonnasõbralikul viisil ära kasutatud (ideid selleks leiab internetist rohkesti, kuigi hetkel on vist juba natuke hilja). Kostüümid (loodetavasti vaid mitte üheks korraks mõeldud) selleks korraks ära pakitud, komme ja teisi maiustusi võibolla jätkub veel, kellel lühemaks, kellel pikemaks ajaks (mõnel koguni järgmise aastani). 

Aeg teha iga-aastaselt ruumi uutele elamustele ja järgnevale pühadeootusele – jõuludekoratsioonid on juba poodidesse ilmunud ja kaubandussektor kindlasti eesootavaks valmis. Tõotab see ju tulla erinev pühadeperiood peale mitut pandeemia-aastat, kus inimesed jälle rohkem liiguvad, kohtuvad, suhtlevad ja pidutsevad, mis tähendab ka suuremat tarbimist ehk siis rohkemate ostude tegemist, mis algab kindlasti juba novembris.

Pühadeperiood koos suure ostlemisega (ilus eestikeelne sõna shoppamise kohta) eeldab ka kaubandussektori valmidust ja kohandumist vastavalt suurenenud ostjaskonna vajadustele. Jõuludele eelnev aeg on alati tähendanud häid...

Become a subscriber to continue reading!

Every week we bring you news from the community and exclusive columns. We're relying on your support to keep going and invite you to subscribe.

Try the first 8 weeks for $1.

Go to Subscription Plans

Read more