Subscribe Menu

“Iga lõpp on algus uus”– Ingmar Kiviloo uus singel

[14.01.2023] Noore muusiku ja laulja Ingmar Erik Kiviloo (18) uus eestikeelne lugu “Iga lõpp on algus uus” avaldati täna.

Foto: Alice Aleksandridi
Foto: Alice Aleksandridi

Lugu salvestati Margus Alviste helistuudios Funki Factori Studio ning loo produtseeris ja kirjutas Ingmar Kiviloo.

Muusikavideo filmiti koos Alice Aleksandridiga New Yorgis ning osaliselt ka Bostonis, kus Ingmar on elanud ja õppinud viimased neli kuud. Sel sügisel alustas Ingmar ülikooliõpinguid Berklee muusikakolledžis (Berklee College of Music). Kuna lugu räägib elus uue peatüki algusest, siis tundus sobiv filmida muusikavideo just seal, kus Ingmari jaoks uus eluetapp algas.

Foto: Alice Aleksandridi

Ingmar: „Loo kirjutasin juba suve alguses, mil oli teada, et mul tuleb Eestist Ameerika Ühendriikidesse elama ja õppima siirduda. Seda hetke olin oodanud juba päris kaua ning mind valdas enne ärasõitu omajagu emotsioone, nende hulgas täheldasin suurt õnnetunnet ning ka elevust. Kohale jõudes ka rõõmupisarad, et midagi nii suurt on nüüd tehtud, mida ma olen kaua-kaua oodanud. Iga lõpp on algus uus tähistab uue peatüki algust elus ning minu jaoks oli see senise Eestis elatud perioodi lõpp ja uus algus Ameerikas. Minu sõnum on...

Become a subscriber to continue reading!

Every week we bring you news from the community and exclusive columns. We're relying on your support to keep going and invite you to subscribe.

Try the first 8 weeks for $1.

Go to Subscription Plans

Read more