Subscribe Menu

Kanada päevik – Üles-alla kiikudes

Ebastabiilses maailmas ei üllata enam teated majanduslikel teemadel. Inflatsioon mõjutab mitte ainult eraisikute otsuseid, vaid riikide, keskpankade strateegiat. Investeerijad teavad, et börsil peab ettevaatlik olema, palju enam kui enne pandeemiat ning selle aasta venelaste agressiivset sõjardlust, hiinlaste ähvardusi. Toidukaubad aina kallinevad. Kõrvalmärkusena, Eestis on hetkel Euroopa Liidu kõrgem inflatsiooni-määraja, hinnad on tõusud 22 protsendi võrra. Hiljuti saabus postkasti e-kiri Eestist, fotoga, millel oli veok puuhalgude koormaga. Mullu maksis koorem 300 eurot, tänavu 1 200. Neli korda kallim. Paljud kütavad elamist kas osaliselt või (maal) täielikult puudega. Kuna kardetakse gaasikraanide sulgemist Venemaa poolt, on hinnad sellised.

Ebastabiilses maailmas ei üllata enam teated majanduslikel teemadel. Inflatsioon mõjutab mitte ainult eraisikute otsuseid, vaid riikide, keskpankade strateegiat. Investeerijad teavad, et börsil peab ettevaatlik olema, palju enam kui enne pandeemiat ning selle aasta venelaste agressiivset sõjardlust, hiinlaste ähvardusi.

Toidukaubad aina kallinevad. Kõrvalmärkusena, Eestis on hetkel Euroopa Liidu kõrgem inflatsiooni-määraja, hinnad on tõusud 22 protsendi võrra. Hiljuti saabus postkasti e-kiri Eestist, fotoga, millel oli veok puuhalgude koormaga. Mullu maksis koorem 300 eurot, tänavu 1 200. Neli korda kallim. Paljud kütavad elamist kas osaliselt või (maal) täielikult puudega. Kuna kardetakse gaasikraanide sulgemist Venemaa poolt, on hinnad sellised.

Tavainimene, kes peab katusealusega arvestama, on olnud samuti turu ohvriks. Nii kinnisvara ostmist kaaludes, läbi viies või olles rentnikuna kas korteris või eramus. Kes ei oleks teadlik, kuidas Kanada suurlinnades on kinnisvarahinnad pööraselt tõusnud, eriti pandeemia ajal. Kujutage ette, inimesed maksid peale, küsitav hind võis sobiv olla, aga kardeti müüjale heade eelistega turul ostu kaotada. Mõnel juhul, ...

Consider digital subscription & you won’t miss out on your community!

 • Digital monthly

  $ 102 per year

  Select
 • Digital annually

  $ 95 per year

  Select
 • Print + Digital

  $ 160 per year

  Select

Read more