Subscribe Menu

Kirjutavad T.E.S. Täienduskooli õpilased:

Minu koletis Fred on nii armas. Ta on lühike, karvane ja lilla. Tal on suured, armsad silmad. Ta naeratab kogu aeg sest ta on rõõmus. Tal on väiksed jalad ja käed. Ta on nii armas! Talle meeldib aidata teisi. Ta parim sõber on Meow Mees (Tuuli koletis). Tema töö on olla rõõmu-koletis. Ta mängib lastega, kui nendel pole sõpru. Ta kirjutab lasteraamatud ja igas raamatus on väike mänguasi ja komm. Üldiselt, ta töö on tuua lastele rõõmu. Fred elab rõõmu linnas. Ta läheb üle meie maailma, et teha oma tööd. Fred on kena ja armas. Mis ta teeb, on hea.

Eila

Fred

Minu koletise nimi on Mees. Ta on üks punane. Ta on väga, väga tugev. Ta alati kannab sinist peapaela. Ta alati läheb jõusaali. Tema silmad on oranžid ja temal on 15 hammast. Mees on väga tore ja kena ka.

Källa

Meow Mees

Meow Mees on pool mees, pool kass. Kassil on sinine karv ja mehel on punased juuksed. Nendel on üks lilla pluus ja üks paar jeanse. Nemad omavad ühe jäätiseauto ja nende mansion paistab nagu üks kook. Nende kõige parim sõber on Fred. Nendele meeldib jäätis.

Tuuli

Ilustratsioon

Temal on üks viiruse meeter. Kui sa oled üks ,,try hard“ ta armastab sind ja kui sa mängid liiga palju videomänge. Ta armastab mängida FortNite, GTAV, Apex Legends, Rocket League, Overwatch ja COD.

Stephane

Read more