Subscribe Menu

Kivimoori kirjanurk: Kuidas mu 30-päevane väljakutse läbi kukkus

Vaevalt pole ükski internetis ringi kolaja märganud uhkeid 30-päevaseid väljakutseid. Eriti neid, mis lubavad, kuidas kuu ajaga oledki oma soovunelmad täitnud. Kõhupunni kaotanud, lodisevatest käsivartest ilma jäänud või kõige kaunima naeratuse omanik.

Viimase mõtlesin küll nüüd ise välja, kuigi ma ei imestaks, et kusagil internetiavaruste peidetud soppides isegi midagi sarnast lubataks.

Läksin minagi uhkete lubaduste õnge. Kõhuke pole pärast laste ilmale toomist sugugi tahtnud oma nooruspõlve mõõtmeid võtta, mis sest, et aega juba parasjagu mööda läinud. Pigem toimub muutus ainult halvenemise suunas, see tähendab kosub suurepäraselt ning kipub võistlema Kivitaadi õllepaunaga. Hea, et keegi ei tule küsima ega ma juhtumisi jälle lapseootel pole. Isegi minu vanaemaliku välimuse juures. Ega tänapäeval ju tea, mõni sünnitab isegi minust vanemana. 

Otsustasin, et aitab laisa lohe moodi päevakeste õhtusse veeretamisest. Eriti, kui netis surfamise tulemusel sattusin leheküljele, mis lubas kuu ajaga kolme rasvarulli asemel kolme kõhulihast omada. Et kedagi mitte liiga pika lobaga tüüdata, siis nagu pealkirjastki lugeda, ei läinud a...

Become a subscriber to continue reading!

Every week we bring you news from the community and exclusive columns. We're relying on your support to keep going and invite you to subscribe.

Try the first 8 weeks for $1.

Go to Subscription Plans

Read more