Subscribe Menu

Korp! Indla USAs kommerss Marylandis

Korp! Indla USA koondis pidas 16. märtsil oma iga-aastase kommerssi koondise esinaise vil! Lya Karmi kodus Bethesdas, Marylandis. Koosviibimine algas reb! Kelli Sekk-Hodsoni huvitava ja mõtlemapaneva referaadiga „Loomakaitse küsimused ja kodanike osalemise võimalused USAs". Õestusele eelneval koosolekul arutati tegevuskava, kavatsetavat käsitööpäeva, looduses peetavaid suvepäevi ja korporatsiooni aasta pärast toimuvat suursündmust.
Keskel uus värvikandja Kelli Sekk-Hodson oma „vanematega”: vasakul akadeemiline isa vil! Anne Lazzell ja paremal akadeemiline ema vil! Louisa Pedak. Foto: Anu Oinas

Korp! Indla USA koondis pidas 16. märtsil oma iga-aastase kommerssi koondise esinaise vil! Lya Karmi kodus Bethesdas, Marylandis. Koosviibimine algas reb! Kelli Sekk-Hodsoni huvitava ja mõtlemapaneva referaadiga „Loomakaitse küsimused ja kodanike osalemise võimalused USAs”. Õestusele eelneval koosolekul arutati tegevuskava, kavatsetavat käsitööpäeva, looduses peetavaid suvepäevi ja korporatsiooni aasta pärast toimuvat suursündmust.

Nimelt valmistub korp! Indla nii siin- kui teisel pool ookeani pidama järgmisel aastal oma 90. aasta juubelit. Sel puhul koostab USA koondis ka juubeliraamatu, kus tuuakse ära lugusid ja fotosid USAs korp! Indla vaimu ja traditsioone edasi kandnud vilistlaste tublist tegevusest.

Grupifoto: Esireas: vil!! Anu Oinas, Relika Westhoff, Kelli Sekk-Hodson, Kaia Kirchman
Õhtupoolik jätkus õestusega, mille raames anti heale rebasele Kellile ka värvid. Osavõtjaid ootas veel soe õhtusöök ja mitu tundi lõbusat laulmist.

vil! Tiina Ets

Read more