Subscribe Menu

,,Lennelda priiks“ sai Kanadas uue kuue

Muusikute grupp Coalescenc Ontariost lindistas Kanadaski hästi tuntud eesti bändile Ultima Thule ja bändi lahkunud liikmele Riho Sibulale austusavalduseks laulu ,,Fly Myself Free“, mis on ingliskeelne versioon Ultima Thule laulust ,,Lennelda priiks“.

Bändi Coalescence liikmed ja Urmas Soomet stuudios.

Idee sai alguse, kui bändiliige Allan Langvee kuulis Ultima Thule juhi Riho Sibula (kes lahkus möödunud aasta novembris) terviseprobleemidest. Nii alustas bänd Coalescence nimetatud projektiga töötamist. Kolm bändi liiget olid mänginud Ultima Thule esinemise järgselt Eesti Majas aastaid tagasi, kui bänd külastas Torontot, saanud muusikutega tuttavaks ja jaganud pille ja tehnikat. Ultima Thule jättis neile kestvad mälestused.

Lindistamisel osalesid kaks eesti muusikut: Allan Langvee (vokaal ja trummid) ja Heiki Tamm (klahvpillid) ning teiste muusikutena Coalescence’ist Scott Keillor (bass ja taustavokaal), Ron Palangio (soolokitarr), Murray Johnson (kitarr ja kaasprodutsent); salvestas ja produtseeris Urmas Soomet (Studio 13 Live Sound Recording). 

Laulu saab kuulata: https://www.youtube.com/watch?v=UB2i8Wa_mIQ

Read more