Subscribe Menu

Meelelahutus: Karla kalendrisaba – Äda ilma vareseta

Mina pole omast arust kunagi elus ädavares old. Miski sangar ega kangelane ka muidugist mitte, aga olen ikke püid seda optimismust inges oida, et pea püsti, ambad risti, küll siis kõik läheb ästi. Et ädaldamisel pole mõtet. Niikaua ädaldad kui ongi äda käes. Nüid kipub mõni asi juba viltu minema.
Kargu Karla

Pea vajub vahel longu ja ambaid polegi änam nii palju suhu jäänd, et oleks mida risti panna. Ööbiku äälel pole ma kunagi laulu laksutand ega lõo kombel lõõritand, aga varese viisi kraaksuma kah ei akka, parem pean oma noka kinni.

Nii et siis varest pole minust saand, aga ädad ikke kipuvad kallale. Akkasin omaette arutama, et mispärast see nõnnasi võiks olla. Ääri-veeri uurisin Kata käest kah, ei taht talle täit tõtt tunnistada. Aga Kata on jälle nisuke, et kui sa talle sirget juttu ei kõnele, siis ümber nurga ütlemisega parem ära proovigi. Kähvas kohe, et kui sul miskit ütelda on, siis ütle, ära käi nigu kass ümbre palava pudru. No ma siis jäin vakka. Korraks nigu kihvatas küll, et ma pole elu sehes iirepüidmisega tegelend ega tema mulle juba pikemat aega palavat putru keetnud, aga lõin käpaga – ptüi, käega ikke. Minu eas ei tasu enam lahingusse tormata, kui et...

Consider digital subscription & you won’t miss out on your community!

 • Digital monthly

  $ 102 per year

  Select
 • Digital annually

  $ 95 per year

  Select
 • Print + Digital

  $ 160 per year

  Select

Read more