Subscribe Menu

Meelelahutus: Karla kalendrisaba – Näpust ja nupust

Vahel mõtlen omaette, et küll on ea, et mind pole seitungi toimendajaks pantud. See ju muidu täitvärki ja epstein amet, aga neid kurjavaimu vigasi tuleb kirjutamise aegu alati sisse ja siis otsi neid nigu rosinaid saia sehest. Selle veikse vahega muidugist, et rosin on magus, aga viga on mõru. Alla neelama pead ta aga sellegipoolest, eriti kui leidjaks pole sina, vaid lugeja.
Kargu Karla

Vigasi olla kahte sorti: näpu- ja nupuvead. Aga mina ei oska seal kah ästi vahet teha. Nüüd, kus kirjamees peab oma tööd tegema nigu klaverimängija, tuleb vigasi rohkem sisse kui anesule aegu. Kui su näpp satub lööma vale nuppu, kas see on siis näpu- vai nupuviga? Näpp jusku oleks suurem süidlane, aga eks näppu kontrolli jälle üks teine nupp. See, mis su kaela otsas on. Eestimaal üteldasse nüitsel ajal näpuvea kohta näpukas, aga nupuvea puhul oled siis nupukas, kui vea tegemata jätad. Segane värk. Minu meelest ikke vigane kah.

Ma siin vahel ädaga proovin seda iimeili kah. Eestimaalt kauge sugulane kirjutas ja küsis, et kuda teil see väliseeslus edeneb. Ei mina saand aru, et ta oli ühe tähe vahele jätt, oli see siis näpu vai nupu süi. Ing kargas täis, et peab meid eesliteks, mis see...

Consider digital subscription & you won’t miss out on your community!

 • Digital monthly

  $ 102 per year

  Select
 • Digital annually

  $ 95 per year

  Select
 • Print + Digital

  $ 160 per year

  Select

Read more