Subscribe Menu

Meelelahutus: Karla kalendrisaba – Sõbrapäev

Teatsa, minul on selle sõnaga veike kana kitkuda ja paar kukke kah. Kata muutkui soris sõbrannede saadetud kaartisi ja lehvitas neid minu nina ees, et vaata ometi, vanamees. No mis seal vaadata on? Ikke „ead sõbrapäeva“ ja nõnda edesi. Akkasin mõtlema, kuigi teatsin, et see on kardetav tegevus. Küsisin Katalt, et kas teie, naised, siis tõeste nii riiakad olete, et ainult ühe päeva aastas üksteist musutate ja kallistate. Nigu tähtraamat uue lehe keerab, siis pole muud kui üks vihapidamine ja vimma kiskumine.
Kargu Karla

Ei emandale see jutt meeldind. Tõmbas mokad vingu ja kaebas, et mina ajavat kiusujuttu. Seletas, et kel juhtub sellel päeval sünnipäev olema, seda kutsutasse valentiinuseks. Taga ullemaks! Mina pole elu sees valet sallind, mina olen loodud tõsintiinuseks ja selleks ma ka jään.

Kata lõi käega ja jättis mind omaette seda teemat arendama. Parem kah. Mis mõistlikku sa oskad oma peaga välja aududa, kui naised kogu aeg vahele segavad. Kaalusin mõttes seda suure armastuse värki, mida nende kaartide peal verevärvi südamete kõrval kuulutatasse. Tuli meelde, kuda vanasti üteldi, et kui õige armastus pääle tuleb, siis tunned end olevat seitsmendas taevas. No ku...

Become a subscriber to continue reading!

Every week we bring you news from the community and exclusive columns. We're relying on your support to keep going and invite you to subscribe.

Try the first 8 weeks for $1.

Go to Subscription Plans

Read more