Subscribe Menu

Nädala portree – Toomas Koger: edukas ärimees, kelle südameasi on toetada Eestiga seonduvaid ettevõtmisi

Toomas Koger on Kanada eestlane, tuntud aastakümneid oma aktiivse tegevuse poolest korporatsioonis Vironia ja mujal. Sündinud ja kasvanud Hamiltonis, kuid suurema osa elust elanud Torontos, kus omab edukat raamatupidamise ja ärihindamisteenuste firmat, pakkudes raporteid ja ärilahendusi, millega on tegelenud juba enam kui kolm aastakümmet.

Toomas Koger oma töölaua taga. Foto erakogust
Toomas Koger oma töölaua taga. Foto erakogust

Kuna eesti ühiskond on Toomase jaoks alati olnud olulisel kohal, pakub ta vabatahtlikult oma raamatupidamis- ja tulumaksuteenuseid ka siinsetele eesti organisatsioonidele. Talle on väga südamelähedane eestlus ja selle tulevik, mistõttu on ta olnud ka helde annetaja.

Toomasel on CPA (Chartered Professional Accountant) ja CBV (Chartered Business Valuator) kraadid. Rohkem tegeleb ta viimase alaga, hinnates ärisid/kinnisvara näiteks isikute lahkumineku või vara müügi korral, kirjutades vajadusel raporteid kohtusse jm. Ta on andnud hinnanguid nii suurtele avalikele ettevõtetele kui väikestele eraäridele. Firma pakub ka raamatupidamis- ja tulumaksuteenust, sellega aitab firmas kolleeg, kellega koos on ta töötanud juba 40 aastat.

Toomas on ka koostanud professionaalseid eksameid tulevastele raamatupidajatele (...

Become a subscriber to continue reading!

Every week we bring you news from the community and exclusive columns. We’re relying on your support to keep going and invite you to subscribe.

Go to Subscription Plans

Read more