Subscribe Menu

Svjata Vatra taas Kanadas! 

Praegu on külmade ning enamasti hallide talvepäevade aeg ning on raskusi leida, mis tekitaks naeru suule ja väikese sära silma. Aga kohe-kohe on võimalik tantsu lüüa, muusikast rõõmu tunda ja lõbutseda, kuna Kanadasse tuleb taas külla vahva ja energiline Svjata Vatra

Praegu on külmade ning enamasti hallide talvepäevade aeg ning on raskusi leida, mis tekitaks naeru suule ja väikese sära silma. Aga kohe-kohe on võimalik tantsu lüüa, muusikast rõõmu tunda ja lõbutseda, kuna Kanadasse tuleb taas külla vahva ja energiline Svjata Vatra! 

Kindlasti on mitmed teist juba tuttavad toreda bändiga, aga kui te ei tea või olete unustanud, siis väike tutvustus. 

Küsides iseloomustas grupp ennast nii: ,,Svjata Vatra on Eesti-Ukraina bänd ja algusest peale esitanud mõlema maa muusikat 23 eri riigis, esindanud kultuuri ja olnud sotsiaalselt aktiivne.“ Nad esitavad eesti-ukraina folk-muusikat ning huvitav ongi just Eesti torupilli ning Ukraina trombooni koosmäng ning -töö, mida on kuulda nende lauludes. Muidugi on suur osa bändi nakatavast energiast ka tulenev solisti Ruslan Trochynskyi vahvast esinejatemperamendist. 

Aga on võib-olla vähem tuntud fakt see, et Ruslan on Eestis ka esinenud saates ,,Tantsud tähtedega“. Sellest räägib bändi mänedžer ning Ruslani abikaasa Terje nii: ,,See oli väga suur väljakutse, sest ta oli meestest kõige vanem osaleja. Suurepärane väljakutse 2,5 kuud treenida 6 p...

Become a subscriber to continue reading!

Every week we bring you news from the community and exclusive columns. We're relying on your support to keep going and invite you to subscribe.

Try the first 8 weeks for $1.

Go to Subscription Plans

Read more