Subscribe Menu

T.E.S. Lasteaed alustas uuesti 

Laupäeval, 14. jaanuaril tuli esimest korda pärast pandeemia algust kokku Toronto Eesti Seltsi Lasteaed. Enamik senistest lasteaia-lastest, kes olid kolm aastat tagasi meie peres, on juba edasi liikunud täienduskooli. 

Foto: Reet Marten Sehr

Lasteaed on Toronto Eesti ühiskonna tuleviku alussammas ja rõõm oli näha nii suurt huvi ja kindlat järelekasvu. Esimesel päeval oli kohal 34 last koos peredega. Raske oli teada, kes olid rohkem põnevil – kas lapsed või nende vanemad.

Tänu väärivad endine lasteaia juhatus eesotsas Tiiu Bradleyga ning uue juhatuse eestvedajad Robi ja Leila Trei, kes muretsesid ruumid Jackman koolis, kutsusid kokku uued õpetajad ja juhatajad. Valia Reinsalu energilisel juhtimisel ja Reet Marten Sehri abiga oli toredat tegevust igale vanusegrupile. 

Mudilaste õpetaja on sel aastal Linda Kazakoff, vanemate laste keele gruppi juhendab Ülle Veltmann, Paul Sambla on võtnud raamatukogu ülesanded enda peale ja Erika Agur muretseb loovtegevuse eest. Lisaks on mitmed abi- ja eriõpetajad, kes õpetavad kunsti, nahatööd, joogat ja teisi tegevusi. 

Foto: Reet Marten Sehr

T.E.S. Lasteaia tegevus toimub eesti ja inglise keeles. Ootame lapsi 2 – 7 a vanuses. 

Registreerimine ja informatsioon: teslasteaed@gmail.com

Lasteaed käib koos igal teisel laupäeval kl 9.30 h – 12.30 pl (kl 9.30 – 12.00 mudilased). 

Jackman PS asub: 79 Jackman Ave. Toronto M4K 2X5 (üks plokk ida pool endist Eesti Maja).

Järgmised kuupäevad on 28. jaanuar, 11. ja 25. veebruar, 11. ja 25. märts, 8. ja 22. aprill ja 13. mai, kui toimub lõpupidu. 

Lasteaed otsib juurde õpetajaid ja abiõpetajaid. Kui on huvi, kirjutage: teslasteaed@gmail.com

Read more