Subscribe Menu

Tähelepanu eesti kooli õpilased!

Teade #171

Ajavahemikus 6. märts kuni 10. aprill 2023 saavad esimesed 100 õpilast vanuses 6+, kes diasporaa eesti koolis õpilaste nimekirjas ja kes mängivad MisKESKUS videomängu lõpuni, oma Eesti kooli kaudu auhinnaks 25 CDN$!

Kõik diasporaa koolid saavad võimaldada oma õpilastel osalemist!

,,MisKESKUS on armas ja lõbus mäng mitmekeelses õppekontekstis, mille mängimist oleme ise nautinud,“ ütleb üks mängu arendajatest Elli Kipper, ,,kasutan seda oma eesti täienduskooli klassiruumis virtuaalõppe toetamiseks nii asjakohaseks vahelduseks kui ka võimaluseks panna õpilased kevadvaheajal meeldivat kodutööd tegema. Rahaline aspekt on veel üks põhjus, miks Eesti kool on lõbus – neile meeldib see stiimul!“

Õpilane peab CDN $ 25 rahalise auhinna saamiseks

a) lõpetama mäng ajavahemikus 6. märts kuni 10. aprill 2023 (,,Mänguperiood“);

b) olema registreeritud osalevas väljaspool Eestit, eesti kooli õpilaste nimekirjas;

c) olla 100 esimese õpilase seas, kes mängu lõpetavad, genereerides oma arvuti ekraanile lõputunnistuse; ja

d) saata tunnistus mänguperioodi jooksul oma Eesti koolile.

Kõik saavad mängu oma lõbuks alla laadida ja mängida, isegi kui preemiat ei saa – seda on tasuta (ja lõbus) mängida!

Videomäng MisKESKUS on Estonian Arts Centre’i algatus Northern Birch Credit Union ja Integratsiooni Sihtasutus toetusega, mille arendasid kaks eesti keelekümblusõpetajat Elli Kipper ja Heli Vanaselja ning programmeeris Tom Tiisler. Keeleabiga toetas Ene Timmusk ja muusikaga Mart Leppik.

Ja kes teab, mängijad võivad ekraanil mõne tuttava näo ära tunda! Mängimiseks on vaja sülearvutit või lauaarvutit. Mäng laaditakse alla ja sertifikaat ilmub selle lõppedes töölauale. Lisateavet leiate KKK-st siit.

Alates 6. märtsist saab mängu alla laadida siit.

Read more