Subscribe Menu

Toitumisnõustaja annab nõu: Liikumisest

Kui oleme kehaliselt aktiivsed, teeb see palju head nii kehale kui vaimule. Enamik inimesi näeb trenni peamise eesmärgina kaalulangetamist, kuid see on vaid üks paljudest kasuteguritest.

Marika Blossfeldt

Kehaline aktiivsus ergutab ainevahetust, mis võimaldab kehaprotsessidel kulgeda sujuvamalt ja tõhusamalt, varustab verd suurema hulga hapnikuga, aitab kaasa mürkide eemaldamisele, lõõgastab keha, paneb energia liikuma, tõstab energiataset ja tuju, parandab keskendumisvõimet, selgitab mõtteid, muudab arusaamu ja vaateid elule positiivsemaks, suurendab elujõudu ja aitab elu täiel rinnal nautida.

Kehalise aktiivsuse tulemuseks on ka parem seedimine, madalam kolesteroolitase, optimaalsem veresuhkru tase, sügavam uni, vaimne stabiilsus, jõu ja vastupidavuse kasv, tugevam immuunsüsteem ja luustik.

Heas kehalises vormis inimestest kiirgab väärikust, enesekindlust ja elujõudu. Nad on aktiivsed erinevates valdkondades ja naudivad rikkalikumat elu. Paljudele neile, kes veedavad päevi laua ääres istudes, tehes vaimutööd, mis jätab keha unarusse, on treening suurepärane viis tasakaalu loomiseks ja enda maandamiseks, samuti oma kehaga sõbraks saamiseks.

Paljud uuringud ...

Become a subscriber to continue reading!

Every week we bring you news from the community and exclusive columns. We're relying on your support to keep going and invite you to subscribe.

Try the first 8 weeks for $1.

Go to Subscription Plans

Read more