Subscribe Menu

Toronto eesti täienduskooli külaliseks oli Baruto

Tänases lehes on palju juttu VEMU tuluõhtuks külla kutsutud Kaido Höövelsonist, keda võib-olla rohkemgi tuntakse tema sportlasenimega Baruto.

Kaido on olnud väga vastutulelik ja oma lühikese Torontos viibimise ajal külastanud ja käinud kohtumas huvilistega Jaapani keskuses, Toronto Ülikoolis, meie eakatekodus Ehatare ja Toronto Eesti Seltsi Täienduskoolis. Kooliperele oli see suureks kingituseks, et Baruto Torontos viibimise aeg sattus kokku kooliõhtuga 2. mail Läti keskuses.

Kooliõhtu avas juhataja Monika Roose-Kolga, alustuseks lauldi Eesti hümni ja tervituseks külalisele Peeter Kopvillemi loodud kooli motolaulu ,,Eesti, mu isamaa“. Seejärel sai sõna Kaido Höövelson, kes rääkis oma elust ja sportlaskarjäärist professionaalse sumomaadlejana Jaapanis. Lastel oli hea võimalus küsida küsimusi ja teha ühispilte. Pilditegemine oli väga populaarne – kas ja millal on üldse võimalik nii suure inimesega koos pildile saada. Kohtumise lõpuosa oli ühtlasi laulutund, mis andis võimaluse tervitada külalist minikontserdiga.

Kuna samal õhtul harjutab Läti Majas ka Toronto Eesti Meeskoor, said ka koori liikmed Eesti vägilasega kätt suruda. Aitäh, Kaido, et leidsid aega kohtumiseks!

Read more