Subscribe Menu

Volli veste: Kahest Antsust

Vanalell oli jumalakartlik mees, ent mitte vaga. Ei hoidunud arvamuste esitamistest, muidugi vaid teatud audientsidele. Ku selleks osutus pisike poisipõnn, kel kõrvad alati kikkis, lootuses et saab maailma teadmisi ehk laiendada, siis võis valgustamine olla peris huvitav.

Vabarna Volli

Temalt õppisin hea väljenduse - Issanda loomaaed on kirju. Mitte huvitav, aga just selle tõttu, et neid karvaseid ja sulelisi, kahejalgseidki on olemas nii palju. Ning mõistus on tavaliselt esimesel kahel olemas. Peab ju, et Looduses ära elada, eeldades kõige hullemat. Aga vaat inemeste hulgas sellist kainet lähenemist esineb harva.

Mõtlen sellele, et ikka möllavad sõjad, ikka nood ameerikased, kes arvavad piaaegu, et neil on taevast antud vabadus olla relvastatud, ei saa aru, et see pole teiste inemeste huvides. USAs olla rohkem relvi ku inemesi! Paremp, et relvakandjad oleks ainult politseis, sõjaväes ning kodukaitsetes. Viimastel päevadel oleme seda mõlempal pool piiri näinud. Albertas mõrvas selgelt vaimuhäiretega nooruk kaks politseinikku. Kust ta relva sai, põle teada. Ameerikas on sellised juhtumid pia et igal nädalal uudistes. 

Uudiseid inämp ei soovigi jälgida. Seitu...

Become a subscriber to continue reading!

Every week we bring you news from the community and exclusive columns. We're relying on your support to keep going and invite you to subscribe.

Try the first 8 weeks for $1.

Go to Subscription Plans

Read more