Subscribe Menu

Volli veste: Tritsutamisest

Tohtri käsul põle minust enam uisutajat. Olevat ma sellises vanuses, et kukkuda ei tohi. Kiuste on mul aga vanad uisud alles, ehk muudab ta meelt. Või elan kauem ku tema, kik ju võimalik. Aga noh, ettevaatus talvel liikudes on alati tähtis, saab tritsutada uiskudeta, kuna linnaisad ja -emad ei taga jalakäijatele kärmelt lume- ja jäävabu kõnniteid.

Vabarna Volli

Ei minust olnud kunagi Ants Antsoni ega toda väljamõeldud hollandi poissi Hans Brinkerit. Tema õieti õigem eeskuju. Brinkerimanship, päriselt brinksmanship tähendab ju kõikumist, eriti poliitikas. Mis see uisutamine muud põle ku mette balanseerimine kahel teral, kõikudes tihti kas edasi või tagasi.

Kuid teatud tempo saavutasin ja tohtrile ütlesingi, et kukun harva. Mis kasu sellest. No vanasti käisin jääl liuglemist värskes õhus nautimas me linnajao kenal väljakul, mis sai nime toonase linnapea järgi. Kes ikke elus. Mäletate, tema oli too, kes kartis Aafrikasse ametlikule viisidile minna. Et seal olevat inimsööjad, kes kuuma katlaga teda ootavad, et tede ää keeta. Meer lausus muid rumalusi, aga siiski saavutas paljukest, vähemalt niivõrd, et teda pole unustatud.

Nüüd käin seal vaatamas, mit...

Become a subscriber to continue reading!

Every week we bring you news from the community and exclusive columns. We're relying on your support to keep going and invite you to subscribe.

Try the first 8 weeks for $1.

Go to Subscription Plans

Read more